Řekneme Vám, co Vás čeká ...

... odpovědi na Vás čekají !

Provozovatelem služby je společnost:  Natural art products s.r.o., IČO 09878785

zákaznická linka : 724 343 871

vestenipotelefonu1@gmail.com 

Představujeme Vám jedinečnou příležitost nahlédnout za oponu osudu a odhalit tajemství Vaší budoucnosti! Ponořte se do světa mystiky a magie s našimi kvalifikovanými a zkušenými věštci, kteří jsou připraveni odhalit Vaše osudy prostřednictvím telefonu.

Máte na výběr z celé řady metod věštění, které Vám umožní objevit svůj partnerský rozbor, komunikovat s anděly prostřednictvím andělských karet nebo dokonce nahlédnout do tajemného světa křišťálových koulí a kyvadel. Naši věštci ovládají tyto i mnohé další praktiky, takže si můžete být jisti, že najdete tu pravou metodu pro Vás.

A co je nejlepší? Naši věštci jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Stačí vytočit +420 906 600 200 (Čechy) nebo +421 900 712 900 (Slovensko) a zadat kód věštce, který je "online" a budete okamžitě spojeni s průvodcem Vaší budoucností. 

Neváhejte ani o minutu déle! Zavolejte ještě dnes a získejte odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se lásky, kariéry, zdraví a mnohem více. 

Přestaňte se obávat neznáma a objevte, co Vás čeká za rohem - s naší pomocí budete připraveni čelit svému osudu s jistotou a odhodláním! 

Provozovatel webových stránek Věštění po telefonu a věštecké telefonní linky s číslem 906 600 200 (na Slovensku s číslem 0900 712 900 ) je zprostředkovatelem věšteckých služeb, které poskytují kartářky a věštci uvedení na webu a odpovídající na telefonní lince.

Klient bere na vědomí, že za poskytnutou věšteckou službu provozovatel nebere zodpovědnost. Služba je poskytnuta kartářkami a věštci v dobré víře.

Klient sám o své vůli rozhoduje o tom, zda se bude nebo nebude řídit výkladem karet a  bere zodpovědnost za své rozhodnutí a jednání, ať už je nebo není v souladu s výkladem karet a poskytnutými službami.

Služba výklad karet po telefonu je určena osobám starším 18 let.

Služba je zpoplatněna sazbou 60 Kč/min vč. DPH (na Slovensku 2 €/min vč. DPH).


Použitím této stránky přijímáte Všeobecné uživatelské podmínky uvedené níže.  

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvořte si webové stránky zdarma!