Řekneme Vám, co Vás čeká ...

... odpovědi na Vás čekají !

ZAVOLEJTE  TEĎ:

Z ČECH VOLEJTE : +420 906 600 200

Cena : 60 Kč / min. vč. DPH

Max. délka hovoru 20 min.

ZE SLOVENSKA VOLEJTE: +421 900 712 900

Cena: 2 € / min. vč. DPH

NAŠI VĚŠTCI


Miluška

Výklad karet dělám přes 27 let. Mám mnoho zkušeností s lidmi, se kterými jsem během své praxe řešila velké množství životních situací. Ačkoli je každý člověk a problém jiný, jsem přesvědčená, že v jejich řešení musíme vycházet zejména sami ze sebe. Vysvětlím Vám, jak na to. Zavolejte.

O mně

Mou specializací jsou vztahy, práce, děti, prodej, koupě, ale i zdraví. Lidé se ke mně rádi vrací pro mou přesnost ve výkladech. Jsem ryba, ascendent střelce, mezi stromy jsem ve znamení vrba. Těším se na Vaše volání! 

Schopnosti: Věštec

Nástroje: Karty Reja

O mně

Volám sa Reja, výklad robím z kariet rôzneho druhu tarotový, anjelský výklad , vzťahový výklad, zodpoviem všetky Vaše otázky, vzťahy , financie, práca. Očistujem od negatívnej energie od porobenín karmických väzieb. Robím sviečkové rituály, pomáham pri chorobe, môžem pomôcť očistou uzdraviť Vaše telo bylinkami, robím výklad snov. 

Schopnosti: Léčitel, Věštec, Posílání energie, Vykladač snů
Nástroje: Karty Inany

O mně

Vešteniu sa venujem 24 rokov. Snažím se problém nájsť psychologickou metódou, pomáham problémy vyriešiť a z človeka se stáva moj stály klient. Mnohí ludia sa na mňa obracajú v prípadoch, kedy majú problémy v láske, práci, súkromnom živote. K luďom pristupujem neozaj opatrne a diskrétne riešim ich problémy.

Schopnosti: Věštec
Nástroje: Karty


Natálie

O mně

Stanu se Vaším "prostředníkem" mezi nebem a zemí... Pomohu Vám rozklíčovat příčinu případných problémů, partnerských, pracovních, rodinných, zdravotních, dokážu také nahlédnout do minulých životů a poodhalit Vaši stávající "karmu", stejně tak minulé životy. Odhalím Vám Vašeho "anděla strážného"... V případě problémů s otěhotněním Vám najdu nejvhodnější dny k početí. Zprostředkuji Vám vhled do Vašeho osudu a poradím, jak se vyhnout krizím a problémům...

Schopnosti: Věštec, léčitel, vhled do snů a minulých životů, karmická cesta
Znalosti: Partnerské vztahy, práce, peníze, zdraví, početí potomka
Nástroje: Astrologie, karty, jasnovidnost


Martha

O mně

Nebojte se, každý někdy zažije ztrátu směru, identity a nadhledu. Stačí znovu nalézt vnitřní zdroj, lásku k sobě, přírodě a okolí. Využijte svůj skrytý potenciál, věřte sobě sama a životním cyklům. Vnímejte indicie, které se na Vaší cestě objeví. Vnitřní klid Vás zavede správným směrem. Jsem tu pro Vás, s důvěrou a přijetím vyslechnu Vaše trápení a nalezneme jak dál...
Velmi ráda Vám všem budu průvodkyní v komplikovaných situacích, abyste našli své vnitřní vedení a správný směr na cestě životem. Nabízím bohaté zkušenosti a téměř 30 let praxe. Učení o přírodních zákonech, v souladu s Vaší duší a momentálním životním nastavením. Pojďme společně najít možnosti jak žít v rovnováze, zdraví a lásce. Ráda zodpovím i méně obvyklé otázky a svěřit se mi můžete bez obav naprosto se vším, neboť naslouchám svým klientům bez posuzování a s pochopením...Má práce je posláním a pomůže Vám všem, kteří jste připraveni o pomoc si říci. Mé duchovní nastavení, životní poznání, vysoká míra empatie a schopnost vcítění, Vám přinesou klid a potřebné k lepšímu. Těším se na Vaše zavolání. Martha 

Schopnosti: Věštec, jasnovidec, práce s energiemi, cesta osobního rozvoje
Znalosti: Zemřelí členové rodiny, Kariéra/práce, Osud/životní cesta, Rodina/domov, Zdraví, Láska/vztahy, Peníze

Nástroje: Karty, kyvadlo, runy, numerologie 


Wiins

O mně

Vešteniu sa venujem veľa rokov. Pomáham ľuďom vyriešiť ich problémy a pristupujem k nim opatrne. Viem predvídať aj na budúcnosť 10 rokov.

Schopnosti: Věštec
Nástroje: Karty, kyvadlo   


Afrodita

O mně

Věštěním se zabývám 25 let a pro výklad používám různé druhy karet - např. mariášových, cikánských, tarotových, andělských karet. Na Vaše otázky dokáži odpovědět pomocí kyvadla nebo kávové sedliny. Rovněž se zabývám rozborem osobnosti a numerologií. 


Schopnosti: Věštec, Andělská komunikace
Znalosti: Zdraví, kariéra/práce, rodina/domov, láska/vztahy, duchovní vývoj, peníze
Nástroje: Karty, kyvadlo, věštba z kávové sedliny, numerologie, osobní rozbor  
Andreas

O mně

Jmenuji se Andreas a věštění se věnuji už od mala. Když začínám vykládat karty, vždy si u toho zapálím svíčku. Rád Vám pomohu odkrýt odpovědi na Vaše otázky, které Vás trápí. K výkladu mi stačí pouze Váš hlas, věk a otázky na danou situaci. Pracuji převážně s tarotovymi kartami a kyvadlem. Dokážu se napojit na Vaši energii. Pracuji s minulými životy, minulé životy totiž mohou zasahovat i do našich současných životů a my stále hledáme příčiny, proč se nám nedaří, proč nemáme partnera atd. Dále se také zabývám prací s energiemi. Mám velmi silnou intuici a jsem mimořádně empatický. Budu se Vám snažit být nápomocný v období krize a nezdaru. Navedu Vás na novou životní cestu a ukáži Vám ten správný směr a cíl. Neboujte se zeptat mých karet na cokoliv, co Vás trápí nebo zajímá. 

Budu se srdečně těšit na Vaše zavolání a že Vám budu moct být v čemkoliv nápomocný.

Andreas

Schopnosti: Věštec
Znalosti: Terapeutické zaměření, výklady, poradenstvi, minulé životy, láska, mezilidské vztahy, čištění energií
Nástroje: Karty, kyvadlo, andělé, energie

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
Vytvořte si webové stránky zdarma!